KOCAELİ ÇAYIROVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK Bilim Fuarı

TÜBİTAK Bilim Fuarı

       MEB ile TÜBİTAK arasında imzalanan ve İlçemiz Şehit Er Mücahit Okur Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından gerçekleştirilen “TÜBİTAK Bilim Fuarı”nın açılışı, 15 Nisan 2015 Çarşamba günü okulun konferans salonunda Sayın Kaymakamımız Turgut ÇELENKOĞLU tarafından gerçekleştirildi. Bilim Fuarının açılışına İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürleri, idari amirler, okul müdürleri, ilçemizden ve çevre ilçelerden çok sayıda ziyaretçi katıldı. TÜBİTAK Bilim Fuarı 16 Nisan 2015 Perşembe gününde de ziyarete açıktır. Düzenlenen bilim fuarı, fuar yürütücüsü Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Şeyma Elmas ŞAHİN önderliğinde sekiz öğretmenin katkısıyla ve 100 öğrencinin toplam 42 projesi ile ziyarete açıldı.

       “İlim öğrenmek her kadın ve erkek üzerine farzdır.” hadisinden hareketle gerçekleştirilen ve ilçede liseler arasında yaptıkları bilim fuarıyla bir ilki gerçekleştiren Şehit Er Mücahit Okur Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerini tebrik eder, bu başarıda büyük emeği ve katkısı bulunan ailelerine ve öğretmenlerimize teşekkürlerimizi sunarız.

 

     Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü


Şekerpınar Mah. Mandıra Yolu Süleyman Demirel Cad. No7 Çayırova KOCAELİ - 0262 658 19 00-02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.