KOCAELİ ÇAYIROVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) ve Yüksek Öğretime Geçiş Tercih Danışmanlığı Komisyonları

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi ve Yüksek Öğretime Geçiş sistemi sınav sonrası öğrenci ve velilere tercih danışmanlığı ve mesleki rehberlik hizmetleri İlçemiz belirli okullarında verilecektir.
Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) ve Yüksek Öğretime Geçiş Tercih Danışmanlığı Komisyonları

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) ve Yüksek Öğretime Geçiş sonuçlarına göre ortaokulu bitiren öğrencilerimiz ile ortaöğretim okullarını bitiren öğrencilerimize yerleştirme iş ve işlemlerinde rehberlik yapacak tercih danışmanlığı komisyonları aşağıda belirtilen linkteki tercih merkezi okullarda oluşturulmuş olup, öğrenci ve velilerimiz tercih danışmanlığı komisyonlarından rehberlik hizmeti alabilecektir.

Vatandaşlara ve öğrencilere duyurulur. 

 

/meb_iys_dosyalar/2016_07/20021803_tercih_danismanligi_komisyonlari_teog.docx (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Tercih Danışmanlığı Komisyonları İçin Tıklayınız)

 

/meb_iys_dosyalar/2016_07/20021833_tercih_danismanligi_komisyonu_listesilys.xlsx (Yüksek Öğretime Geçiş Tercih Danışmanlığı Komisyonları İçin Tıklayınız)

Şekerpınar Mah. Mandıra Yolu Süleyman Demirel Cad. No7 Çayırova KOCAELİ - 0262 658 19 00-02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.