KOCAELİ ÇAYIROVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaokul ve Lise Müdürleri Toplantısı

Çayırova Kaymakamı Sayın Hasan GÖZEN başkanlığında  2018-2019 eğitim-öğretim yılı ortaokul ve lise okul müdürleri toplantısı yapıldı. Toplantıda 2018-2019 eğitim-öğretim yılında yapılması gereken çalışmalar, kayıt işlemleri, servis ve kantin denetimi, okul güvenliği ve güvenlik tedbirleri, sağlık ve spor taraması, proje çalışmaları ve Tübitak projeleri, sosyal etkinlikler ile ilgili konular görüşüldü. Toplantıya Çayırova kaymakamı Sayın Hasan GÖZEN, ilçe milli eğitim müdürü Sayın Azmi TUNÇ, milli eğitim şube müdürleri ve okul müdürleri katıldı.
Ortaokul ve Lise Müdürleri Toplantısı

      İlçe milli eğitim müdürü Sayın Azmi TUNÇ öğretmenlik mesleğinin emek istediğini belirterek, bu konuda okul müdürlerine büyük görevler düştüğünü söyledi. "Öğretmenlik, fedakarlık mesleğidir. Fedakarlığımızı göstermeliyiz. Yarınlarımız olacak çocuklarımızın hayata atılma maratonunun en önemli adımı okuldur. Geleceğimizi yönetecek nesillerin yetişmesinde en büyük pay sizlerin olacaktır. Bu anlamda ben şu ana kadar yaptığınız tüm çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum ve bu özverili çalışmalarınızın devamını diliyorum."

         İlçe kaymakamı Sayın Hasan GÖZEN, “ Siz değerli idarecilerimizden tek isteğimiz, okulunuz öğrencilerinin, okulu kendi evi gibi görmeleri, okulda bir aile sıcaklığını hissetmelerini sağlamanızdır. Öğretmenlerle devamlı irtibat halinde olmalısınız. Toplantıya katılım sağlayan tüm okul müdürlerime çok teşekkür ediyorum ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Yeni eğitim öğretim yılı ülkemizde olduğu gibi ilçemizde de hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

09-10-201809-10-2018

Şekerpınar Mah. Mandıra Yolu Süleyman Demirel Cad. No7 Çayırova KOCAELİ - 0262 658 19 00-02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.