KOCAELİ ÇAYIROVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürleri Toplantısı

         Çayırova kaymakamı Hasan Gözen başkanlığında  2018-2019 eğitim-öğretim yılı anaokulu ve ilkokul okul müdürleri toplantısı yapıldı. Toplantıda 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında yapılması gereken çalışmalar, kayıt işlemleri, okul güvenliği, sağlık ve spor taraması, sosyal etkinlikler ile ilgili konular görüşüldü. Toplantıya Çayırova kaymakamı Hasan Gözen, ilçe milli eğitim müdürü Azmi Tunç, ilçe sağlık müdürü Atif Deniz, milli eğitim şube müdürleri ve okul müdürleri katıldı.
Okul Müdürleri Toplantısı

      İlçe kaymakamı Hasan Gözen, ilçemizdeki eğitim öğretimle ilgili işlemlerin koordineli bir şekilde yürütülmesi gerektiğini ,okul müdürlerinden kendine güvenen bireyler yetiştirmeleri için ellerinden geleni yapmalarını istedi. Mevcut eğitim öğretim yılındaki başarı seviyesinin bir yıl öncesine göre yüksek olması için gerekli çalışmaların yapılmasında özverili olmalarını tavsiye etti.

        İlçe milli eğitim müdürü Azmi Tunç eğitim öğretimle ilgili işlemlerin aksatılmadan devam ettiğini ve bundan dolayı da ekibine ve okul müdürlerine teşekkür etti. Bütün okul yöneticilerimizin eğitim öğretim konusunda  kendilerine bir hedef    ve vizyon belirlemesine, bu hedef ve vizyona ulaşmak için gerekli çalışmaları yapmalarına, Okullar ve kurumlarımız ile bölümlerinin tertip, düzen ve temizliğine azami dikkat gösterilmesini istedi.

         İlçe kaymakamı Hasan Gözen iyi dilek ve temennileri ile toplantıyı bitirdi.

Şekerpınar Mah. Mandıra Yolu Süleyman Demirel Cad. No7 Çayırova KOCAELİ - 0262 658 19 00-02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.