KOCAELİ ÇAYIROVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde Cumhuriyet Bayramının 92.Yıl Dönümü Coşkuyla Kutlandı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Çayırova’da coşkuyla kutlandı. Şehit Davut Ali Karadağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin hazırladığı program 28 Ekim Çarşamba günü gerçekleştirilen Çelenk Sunma Töreni ile başlayıp, 29 Ekim Salı günü Mehmet Akif İlkokulu önünde düzenlenen programla devam etti.
İlçemizde Cumhuriyet Bayramının 92.Yıl Dönümü Coşkuyla Kutlandı

Kaymakamımız Turgut Çelenkoğlu, Tebrikleri Kabul Etti

Çayırova ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Kaymakamlık binasında Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu’nun tebrikleri kabul etmesi ile başladı. Kaymakamlık makamında düzenlenen tebrik kabulüne Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Mehmet ÖZEN, Çayırova Belediye Başkanı Şevki DEMİRCİ, siyasi parti temsilcileri, kaymakamlık ve belediye yetkilileri, okul müdürleri, şehit yakınları ve gaziler, sivil toplum kuruluşlarının yetkilileri ve birçok kurum ve kuruluşların yöneticileri katıldı. Tebrik programı sonrasında Mehmet Akif İlkokulu önünde düzenlenen törene geçildi.

Kutlamalar Mehmet Akif İlkokulu Önünde Devam Etti

Kaymakamlık binasında düzenlenen programın ardından kutlamalar Mehmet Akif İlkokulu önünde devam etti. Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Mehmet Özen ve Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin halkın ve öğrencilerin bayramlarını tebrik etmesi ile başlayan program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı ile devam etti. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı ise Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu gerçekleştirdi. Şiirler ve Demirsaç Ortaokulu öğrencilerince Gümüşhane ve Bayburt yöresi halk oyunları gösterileri yapıldı. Resmi geçit töreni öncesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı çerçevesinde düzenlenen, şiir, kompozisyon ve resim branşlarında düzenlenen yarışmalarda derece elde eden öğrencilere Çayırova Belediyesi tarafından verilen ödüller protokol üyelerince takdim edildi. Ödül töreninin hemen ardından resmigeçit töreni gerçekleştirildi. Geçit töreni boyunca Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Mehmet Özen ve Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci öğrencileri ayakta selamlarken, geçit töreni Yapı ve Kredi Bankası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bando takımı eşliğinde gerçekleştirildi. Program Çayırova Belediyesinin tören alanına kurmuş olduğu dev ekranda yansıtıldı.

Fatih Caddesine Cumhuriyet Yürüyüşü Coşku Kattı

 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde düzenlenen program Cumhuriyet Yürüyüşü ile son buldu. Protokol üyeleri, okullar ve çok sayıda vatandaşın katılımı ile gerçekleştirilen yürüyüş kutlama programlarının yapıldığı Mehmet Akif İlkokulu önündeki alanda başladı.. Fatih Caddesi İşbankası’na kadar  bando eşliğinde gerçekleşen yürüyüşe cadde esnafları ve sakinleri alkışlarla destek verdi.

İlçemizde Cumhuriyet Bayramının 92.Yıl Dönümü Coşkuyla Kutlandıİlçemizde Cumhuriyet Bayramının 92.Yıl Dönümü Coşkuyla Kutlandıİlçemizde Cumhuriyet Bayramının 92.Yıl Dönümü Coşkuyla Kutlandıİlçemizde Cumhuriyet Bayramının 92.Yıl Dönümü Coşkuyla Kutlandıİlçemizde Cumhuriyet Bayramının 92.Yıl Dönümü Coşkuyla Kutlandıİlçemizde Cumhuriyet Bayramının 92.Yıl Dönümü Coşkuyla Kutlandıİlçemizde Cumhuriyet Bayramının 92.Yıl Dönümü Coşkuyla Kutlandıİlçemizde Cumhuriyet Bayramının 92.Yıl Dönümü Coşkuyla Kutlandıİlçemizde Cumhuriyet Bayramının 92.Yıl Dönümü Coşkuyla Kutlandı

Şekerpınar Mah. Mandıra Yolu Süleyman Demirel Cad. No7 Çayırova KOCAELİ - 0262 658 19 00-02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.