KOCAELİ ÇAYIROVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı.

Çayırova Kaymakamlığı toplumu kuran müdürleri, hizmet sağlayan yapılarla buluşturarak, sorunların ilk ağızdan dinlenebilmesini sağladı. 
İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı.

       Çayırova İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı, İlçemiz Kaymakamı Sayın Turgut ÇELENKOĞLU başkanlığında Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri’nin katılımı ile 10 Aralık 2014 Çarşamba günü saat 10:00’da Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı.

 

       Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda düzenlenen İlçe İdare Şube Toplantısına, Çayırova Kaymakamı Sayın Turgut ÇELENKOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener DOĞAN, İlçe Emniyet Müdürü Osman GÜL, Belediye Başkan Yardımcısı Fikriye ÇELİK, kaymakamlığımıza bağlı kurum müdürleri, Sedaş ve Palgaz yetkilileri, muhtarlar, okul müdürleri ve basın mensupları katıldı.

 

       Toplantıda başta okul müdürleri ve muhtarlar olmak üzere yetki alanlarında bulunan sıkıntılara dile getirdiler. Ayrıca Emniyet ve İlçe Milli Eğitime toplumsal desteğin önemi vurgulandı. Nüfus müdürlüğüne adres bildirimlerinin önemi, İSU abone güncellemeleri, Elektrik ve Doğalgaz ilgili olabilcek sorunlar ve çözüm önerileri ve diğer kurum müdürlüklerinin yürüttüğü hizmetlerle ilgili karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunuldu.

 

Şekerpınar Mah. Mandıra Yolu Süleyman Demirel Cad. No7 Çayırova KOCAELİ - 0262 658 19 00-02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.