KOCAELİ ÇAYIROVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitim Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı

İlçe Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitim Planlama ve İşbirliği Komisyonu toplantısı Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşti.Toplantıya Çayırova Kaymakamı Sayın Hasan GÖZEN,İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Azmi TUNÇ,İlçe Emniyet Müdürü Sayın Erkan GÜRBÜZ,İlçe Müftüsü Sayın Yusuf BİNGÖL,İlçe Sağlık Müdürü Sayın Atıf DENİZ,Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sayın İbrahim ŞAHİN,İlçe Gıda ve Tarım Hayvancılık Müdürü Sayın Mahmure KUK,İlçe Yazı İşleri Müdürü Sayın Erkan GÜMÜŞ,İlçe Bilgi Evi Sorumlusu Sayın Büşra CABACI,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Sayın Seyfettin ÖZVER ve Sayın Murat ÖZDEN,Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Selami YILMAZ,Sendika Temsilcileri ve okul müdürleri katıldı.
İlçe Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitim Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı

Toplantıda İlçe Halk Eğitim Müdürlüğünün faaliyetleri, açılan kurslar, okuma-yazma bilmeyenler ile ilgili çalışmalar ve Halk Eğitimi hizmetlerinin yaygınlaştırılması için diğer kurumlarca ne gibi desteklerin verileceği gibi konular görüşüldü.

12-02-201912-02-2019

Şekerpınar Mah. Mandıra Yolu Süleyman Demirel Cad. No7 Çayırova KOCAELİ - 0262 658 19 00-02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.