KOCAELİ ÇAYIROVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Herkese Sanat & Herkese Spor & Gençlikte Yetenek Var

Her öğrencinin bir sanat ve bir spor dalında yetiştirilmesi amacıyla belirlenen programda, eline daha önce hiç müzik aleti almamış, fırça almamış, spor yapmamış çocukların konseri, resim sergisi ve spor gösterileri ilgiyle izlendi. Şekerpınar Hasan Tahsin Ortaokulu’nda gerçekleşen programa Çayırova kaymakamı Sayın Hasan GÖZEN, Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Azmi TUNÇ, kurum müdürleri, okul müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldı.
Herkese Sanat & Herkese Spor & Gençlikte Yetenek Var

    Öğrencilerden kurulu orkestra ve koro birbirinden güzel türkü ve şarkıları seslendirirken konser sonunda okulun bahçesini dolduran protokol ve davetlilerden büyük alkış aldı.  Resim sanatının bir çok dalında tabloları sergileyen öğrenci ve öğretmenler Çayırova kaymakamı Sayın Hasan GÖZEN’den tam not aldı. 

      Daha sonra okulun spor salonuna giden protokol ve davetliler öğrencilerin masa tenisi, basketbol, fitness, futbol, voleybol, basketbol, bale ve güreş kategorilerinde hazırladıkları gösterileri izledi. Popüler müzikler eşliğinde yapılan gösteriler salonu dolduran davetlilerce coşkuyla takip edildi. Düzenlenen tören de Çayırova Kaymakamı Hasan GÖZEN bir konuşma yaparak, “Öğrenciler müspet ilim ile uğraşırken bu kez de ruhlarına hitap eden etkinliklerden uzak kalıyorlar. Bu denge gerek okulda gerekse aile ortamında iyi kurulmalıdır.” dedi.

30-04-201930-04-201930-04-201930-04-2019

Şekerpınar Mah. Mandıra Yolu Süleyman Demirel Cad. No7 Çayırova KOCAELİ - 0262 658 19 00-02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.