KOCAELİ ÇAYIROVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güzeltepe İlkokulu/Ortaokulunda Proje Hazırlama Eğitimi Verildi

İlçe Millli Eğitim Müdürlüğümüz organizasyonunda okullarımızdan Güzeltepe İlkokul/Ortaokulunda; 5 Nisan tarihinde proje hazırlama eğitimi verildi.
Güzeltepe İlkokulu/Ortaokulunda Proje Hazırlama Eğitimi Verildi

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Azmi TUNÇ organizasyonunda Özel Büro tarafından hazırlanan program çerçevesinde Güzeltepe İlkokul/Ortaokulunda görev yapan öğretmenlere ve idarecilere ulusal ve uluslararası proje hazırlama ile ilgili olarak Proje Uzmanımız Dr. Şahin İDİN tarafından eğitim verildi.

Proje hazırlama eğitimi kapsamında; TÜBİTAK ve Kalkınma Ajansı gibi ulusal kurumlarımıza ve AB tarafından oluşturulan Erasmus Plus gibi uluslararası projelere yönelik proje hazırlama ile ilgili olarak örnek uygulamaları içeren eğitimde, ulusal ve uluslararası projelerin yazımı, proje hazırlama, uluslararası proje hazırlarken ortak bulma, proje hazırlarken dikkat edilmesi gerekenler, projelerin bütçelendirilmesi gibi konular ele alındı.

Proje Eğitimini veren Dr. Şahin İDİN hocamıza, eğitime katılan öğretmenlerimize ve Güzeltepe İlkokul/Ortaokul idarecilerine katılımlarından ve misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ederiz.

05-04-201805-04-2018

Şekerpınar Mah. Mandıra Yolu Süleyman Demirel Cad. No7 Çayırova KOCAELİ - 0262 658 19 00-02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.