KOCAELİ ÇAYIROVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GOSB’da Endüstri 4.0 Toplantısı

GOSB Tadım Jale Yücel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın 2018 yılı “İmalat Sanayiine Yönelik Eğitimin Geliştirilmesi Mali Destek Programı” kapsamında, destek almaya hak kazanan   “Geleceğin Teknisyenlerini Endüstri 4.0’la Yetiştiriyoruz” adlı projesinin tanıtım toplantısı GOSB Tadım Jale Yücel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapıldı.
GOSB’da Endüstri 4.0 Toplantısı

Toplantıya GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Vahit YILDIRIM, Gebze Ticaret Odası Başkanı Sayın Nail ÇİLER, Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Sayın Bünyamin KÖSE, Çayırova İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Fatih EREN, GOSB Bölge Müdürü Sayın Z. Nil SÖNMEZ, Bölge Müdür Yardımcısı Sayın Hülya KAYNAK ile GOSB Katılımcılarının iştirak ettiği programa, saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlandı.  Açılış konuşmasını GOSB Tadım Jale Yücel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sayın İlker YAŞAR’ın yaptığı toplantıya, GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın  Vahit YILDIRIM ve Gebze Ticaret Odası Başkanı Sayın Nail ÇİLER’in konuşmaları ile devam edildi. Proje-Elektrik Öğretmeni Sayın Ali BEYAZ’ın proje hakkındaki sunumunun ardından program sona erdi.


18-12-201818-12-201818-12-2018


Şekerpınar Mah. Mandıra Yolu Süleyman Demirel Cad. No7 Çayırova KOCAELİ - 0262 658 19 00-02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.