KOCAELİ ÇAYIROVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Etik Haftası Kutlama Programı

25 Mayıs tarihi bütün dünyada " Etik Günü" olarak kutlanmaktadır. Etik değerlerin hatırlatılması, bir bilinç oluşturulması için de ülkemizde 25 Mayıs tarihi Etik Günü, 25 Mayısı kapsayan hafta da Etik Haftası olarak kabul edilmiştir.25-31 Mayıs 'ETİK HAFTASI' etkinlikleri çerçevesinde Çayırova İlk/Ortaokulu Konferans Salonu'nda yapılan kutlama törenine Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Azmi TUNÇ,Çayırova Belediye Başkan yardımcısı Sayın Sadettin ARIKBOĞA,İlçe milli eğitim şube müdürleri,okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.
Etik Haftası Kutlama Programı

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Azmi TUNÇ günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Azmi TUNÇ yaptığı konuşmada etik kural ve davranışların toplumun tamamına yayılması gerektiğini ve çocukların da bu değerlerle yetişmesi gerektiğinin önemine dikkat çekti.Öğrencilerin şiirler okuması,oratoryo dinletisi ve tiyatro gösterisi ile beraber program sona erdi.

28-05-201928-05-2019

Şekerpınar Mah. Mandıra Yolu Süleyman Demirel Cad. No7 Çayırova KOCAELİ - 0262 658 19 00-02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.