KOCAELİ ÇAYIROVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çayırova’da ‘Okulum Kapı Komşum Projesi!’

Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen ‘Okulum Kapı Komşum Projesi’ kapsamında okul öğrencilerimizi evlerinde ziyaret ediyoruz.
Çayırova’da ‘Okulum Kapı Komşum Projesi!’

Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Azmi TUNÇ; ‘Okulum Kapı Komşum Projesi’ kapsamında öğrencileri evlerinde ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Azmi TUNÇ’a İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Rahime BAŞKÖK, Okul Müdürümüz Ekrem İBİŞ ve ders öğretmenleri eşlik etti. Velilerin okula gelmesini beklemeyen okul idarecileri ve öğretmenler, öğrencileri evlerinde ziyaret ediliyor. Sabah derste, akşam ev ziyaretlerinde öğrencilerle bir araya gelen öğretmenler, ailelere yönelik rehberlik hizmeti sunarak öğrencilerin okuldaki başarısını arttırma hedefleniyor.

 

Önemli Ölçüde Katkı Sağlayacak

Ailelerle bir süre sohbet ederek sorunlarını dinleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Azmi TUNÇ, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yerel projelerinden bir tanesi olan ‘Okulum, Kapı Komşum’ projesinin öğrencilere yararlı olacağını söyleyerek; “Bizler ailelerimizi ziyaret ederek, hal hatırlarını sormak istedik. Öğrencilerimizi daha yakından tanımak, onların problemlerini daha yakından görmek, izlemek ve ona göre çocuklarımızın okul ortamındaki eğitim başarılarını arttırmak amacıyla yürüttüğümüz projeye öğretmenlerimiz de büyük destek veriyor. Öğretmenlerimiz, bu tip çalışmalara hız vererek, mümkün olduğu sürece bütün öğrencilerinin evlerini ziyaret etme fırsatı bulacaklar. Böylelikle eğitime önemli ölçüde katkı sağlayacaklarını düşünüyorum.” dedi.

28-02-201828-02-2018

 

Şekerpınar Mah. Mandıra Yolu Süleyman Demirel Cad. No7 Çayırova KOCAELİ - 0262 658 19 00-02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.