KOCAELİ ÇAYIROVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çayırova İmam Hatip Okullarından Ortak Kutlu Doğum Programı

Çayırova İmam Hatip Okullarından Ortak Kutlu Doğum Programı

Çayırovada bulunan İmam Hatip okulları, Şehit Er Mücahit Okur Anadolu İmam Hatip Lisesi, Şeker pınar İmam Hatip Ortaokulu, Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu, Çayırova İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri tarafından düzenlen etkinlik, 28 Nisanda Çayırova Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşti. Çok sayıda öğrenci, veli ve misafirlerin ilgiyle izlediği programda, Kur’an tilavetiyle beraber okullarca hazırlanan ilahi, kaside, naatler, sinevizyon gösterileri göz doldurdu. İlçe Müftüsü Yusuf BİNGÖL, kutlanan bu haftanın önemini içeren konuşmasında; bu sene belirlenen Kutlu doğum teması üzerinde durarak birlik beraberliğimizin temel unsurunun güven olduğunu dile getirdi.

 

Kocaeli Milletvekili İlyas ŞEKER, Ak Parti İlçe Başkanı Zafer KILIÇ, Belediye Başkan Vekili Mustafa MALKOÇ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi TUNÇ ve ilçe protokolünün temsilcilerinden davetliler de programda yer aldı.

Program sonunda,  hafta boyunca yapılan ilk, orta ve lise öğrencileri arasındaki Siyer-i Nebi Bilgi Yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ve hazırlayan öğretmenlerine ödül ve hediyeleri verildi.

Yarışmalarda dereceye giren tüm öğrenciler altın ile ödüllendirilirken,  Çayırova Belediyesi tarafından birinci olan öğrencilere birer bisiklet verildi. Yine yarışmaya katılan tüm öğrencilere Çayırova Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler verildi.  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü de öğrencileri yarışmaya hazırlayan öğretmenlerine birer kol saati hediye etti.

28-04-201728-04-201728-04-201728-04-201728-04-2017

Şekerpınar Mah. Mandıra Yolu Süleyman Demirel Cad. No7 Çayırova KOCAELİ - 0262 658 19 00-02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.