KOCAELİ ÇAYIROVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Dolayısıyla Öğretmenler Arası Voleybol ve Masa Tenisi Turnuvası Yapıldı

24 Kasım Öğretmenler Günü Dolayısıyla Öğretmenler Arası Voleybol ve Masa Tenisi Turnuvası Yapıldı

24 Kasım Öğretmenler Günü Dolayısıyla Öğretmenler Arası Voleybol ve Masa Tenisi Turnuvası 19- Ekim 2015-19 Kasım 2015 tarihleri arasında 17 okulumuzun katılımı ile Çayırova Gençlik Hizmetleri Spor Salonunda yapıldı.

Voleybol Turnuvası müsabakaları dörderli gruplar halinde yapılmış olup, 1. olan takımımız Mustafa Necati Ortaokulu, 2. olan takımımız Güzeltepe Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi, 3. olan takımımızda Reysaş Lojistik Ortaokulu olmuştur.

Masa Tenisi Turnuvası karşılaşmaları zorlu mücadelelere sahne oldu.  Bayanlar kategorisinde; Birinci Hanife Soykan Ortaokulu’ndan Aslıhan ALTINTAŞ, İkinci Şekerpınar Ortaokulu’ndan Bahar BAYGIN, Üçüncü KOMEK’ten Sevgi KARATAŞ olmuştur. Erkekler kategorisinde; Birinci Reysaş Lojistik Ortaokulu’ndan Özkan KARAKAYIŞ, İkinci İstiklal Ortaokulu’ndan Ulaş DEMİR, Üçüncü Mehmet Akif İlkokulu’ndan Mustafa KEMAL olmuştur.

İlk 3’e giren yarışmacılarımız 19 Kasım 2015 tarihinde Çayırova Gençlik Hizmetleri Spor Salonunda yapılan törende hediyelerini almışlardır.

24 Kasm retmenler Gn Dolaysyla retmenler Aras Voleybol ve Masa Tenisi Turnuvas 24 Kasm retmenler Gn Dolaysyla retmenler Aras Voleybol ve Masa Tenisi Turnuvas 24 Kasm retmenler Gn Dolaysyla retmenler Aras Voleybol ve Masa Tenisi Turnuvas 24 Kasm retmenler Gn Dolaysyla retmenler Aras Voleybol ve Masa Tenisi Turnuvas 24 Kasm retmenler Gn Dolaysyla retmenler Aras Voleybol ve Masa Tenisi Turnuvas 24 Kasm retmenler Gn Dolaysyla retmenler Aras Voleybol ve Masa Tenisi Turnuvas 24 Kasm retmenler Gn Dolaysyla retmenler Aras Voleybol ve Masa Tenisi Turnuvas 24 Kasm retmenler Gn Dolaysyla retmenler Aras Voleybol ve Masa Tenisi Turnuvas 24 Kasm retmenler Gn Dolaysyla retmenler Aras Voleybol ve Masa Tenisi Turnuvas 24 Kasm retmenler Gn Dolaysyla retmenler Aras Voleybol ve Masa Tenisi Turnuvas

Şekerpınar Mah. Mandıra Yolu Süleyman Demirel Cad. No7 Çayırova KOCAELİ - 0262 658 19 00-02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.