KOCAELİ ÇAYIROVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2019-2020 Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı için ilçemize bağlı okullarda Ek Ders karşılığı Ücretli Öğretmenlik başvuruları 30/08/2019 tarihi itibari ile e-devlet üzerinden yapılacaktır.
2019-2020 Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı için ilçemize bağlı okullarda Ek Ders karşılığı Ücretli Öğretmenlik başvuruları 30/08/2019 tarihi itibari ile e-devlet üzerinden yapılacaktır.

- Başvurular sadece E-devlet üzerinden alınacaktır.

- Mezun durumda olmayan (Üniversite Son Sınıf Öğrencisi) adaylar başvuru yapamaz.

- Başvurular 30.08.2019 tarihi itibari ile alınmaya başlanacak, yıl boyunca başvuru yapılabilecektir. Ancak ilk aşamada yapılan başvuruların listesi alınacak ve öncelikli değerlendirilecektir. İhtiyaç halinde sistem üzerinden yeni listeler alınacaktır.

- Görevlendirmeler KPSS puan üstünlüğüne göre yapılacaktır.

- KPSS' ye girmeyen adaylar da başvuru yapabilecektir; ancak başvuru yapan adaylar içerisinde öncelik E-devlet sistemi üzerinden seçilip kaydedilen KPSS puan üstünlüğüne göre yapılacaktır.

- Üniversitelerin tüm fakültelerinden mezun olan adaylar başvuru yapabilirler; ancak Eğitim Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültesi (Formasyonlu) mezunlar öncelikli değerlendirilecektir.

- Öncelik durumda sıkıntı yaşanmaması adına öğrenim durumuna göre bilgiler sisteme eksiksiz girilecektir.

- Görevlendirilecek erkek adayların 2019-2020 eğitim öğretim yılı içerisinde askerlik ile ilişiğinin olmaması gerekmektedir.

- Dönem başı itibari ile görevlendirilen adaylar SMS/Telefon ile bilgilendirilecektir. Belirtilen gün ve saatte, istenilen evraklarla birlikte görevlendirme için gelmeyen adaylara tekrar dönüş yapılmayacaktır.

İstenilen Evraklar

- Diploma Aslı ve Fotokpisi (E-Devlet Çıktısı Kabul Edilir.)

- Formasyon Aslı ve Fotokopisi (varsa)

- Kimlik Fotokopisi

- Adli Sicil Kaydı

- Askerlik Durum Belgesi

Şekerpınar Mah. Mandıra Yolu Süleyman Demirel Cad. No7 Çayırova KOCAELİ - 0262 658 19 00-02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.