KOCAELİ ÇAYIROVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15 Temmuz Şehitler Fen Lisemizde Proje Hazırlama Eğitimi Verildi

15 Temmuz Şehitler Fen Lisemizde Proje Hazırlama Eğitimi Verildi

İlçemiz okullarından, 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesinde 22 Mart tarihinde proje hazırlama eğitimi verildi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Azmi TUNÇ organizasyonunda Özel Büro tarafından hazırlanan program çerçevesinde 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesinde görev yapan öğretmenlere ve idarecilere ulusal ve uluslararası proje hazırlama ile ilgili olarak Proje uzmanı Dr. Şahin İDİN tarafından eğitim verildi.

Proje hazırlama eğitimi kapsamında; TÜBİTAK ve Kalkınma Ajansı gibi ulusal kurumlarımıza ve AB tarafından oluşturulan Erasmus Plus gibi uluslararası projelere yönelik proje hazırlama ile ilgili olarak örnek uygulamaları içeren eğitimde ulusal ve uluslararası projelerin yazımı, proje hazırlama, uluslararası proje hazırlarken ortak bulma, proje hazırlarken dikkat edilmesi gerekenler, projelerin bütçelendirilmesi gibi konular ele alındı.

Proje Eğitimini veren Dr. Şahin İDİN hocamıza, eğitime katılan öğretmenlerimize ve 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi idarecilerine katılımlarından ve misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ederiz.

23-03-201823-03-2018

Şekerpınar Mah. Mandıra Yolu Süleyman Demirel Cad. No7 Çayırova KOCAELİ - 0262 658 19 00-02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.